Vis mig:
Formandskab
Annette Lind, næstformand
Socialdemokraterne (S)
Martin Kolberg, Formand
Arbeiderpartiet (A)
Kontrolkomitéen
Ruth Mari Grung
Arbeiderpartiet (A)
Udvalget for Velfærd i Norden
Eva Lindh
Socialdemokraterna (S)
Per-Arne Håkansson
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Præsidiet
Martin Kolberg, Formand
Arbeiderpartiet (A)
Oddný Harðardóttir
Samfylkingin (S)
Gunilla Carlsson
Socialdemokraterna (S)
Udvalget for Kundskab og Kultur i Norden
Annette Lind, næstformand
Socialdemokraterne (S)
Jorodd Asphjell
Arbeiderpartiet (A)
Lars Mejern Larsson
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Valgkomitéen
Jorodd Asphjell
Arbeiderpartiet (A)
Pyry Niemi
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Udvalget for et Holdbart Norden
Emilia Töyrä
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Ingalill Olsen
Arbeiderpartiet (A)
Ungdommens Nordiske Råds præsidium
Barbara Gaardlykke Apol
Sosialistisk Ung - Færøerne (FNSU)
Udvalget for Vækst og Udvikling
Pyry Niemi
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Stein Erik Lauvås
Det norske Arbeiderparti (A)
Ruth Mari Grung
Arbeiderpartiet (A)
Styrelsen
Martin Kolberg, Formand
Arbeiderpartiet (A)
Annette Lind, næstformand
Socialdemokraterne (S)
Oddný Harðardóttir
Samfylkingin (S)
Gunilla Carlsson
Socialdemokraterna (S)
Gruppen
Gunilla Carlsson
Socialdemokraterna (S)
Pyry Niemi
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Eva Lindh
Socialdemokraterna (S)
Lars Mejern Larsson
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Per-Arne Håkansson
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Ingalill Olsen
Arbeiderpartiet (A)
Emilia Töyrä
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Jorodd Asphjell
Arbeiderpartiet (A)
Stein Erik Lauvås
Det norske Arbeiderparti (A)
Oddný Harðardóttir
Samfylkingin (S)
Ruth Mari Grung
Arbeiderpartiet (A)
Annette Lind, næstformand
Socialdemokraterne (S)
Martin Kolberg, Formand
Arbeiderpartiet (A)
Suppleanter
Johan Andersson
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Tellef Inge Mørland
Arbeiderpartiet (A)
Logi Már Einarsson
Samfylkingin (S)
Patrik Björck
Socialdemokraterna (S)
Tony Wikström
Ålands Socialdemokrater
Siri Gåsemyr Staalesen
Arbeiderpartiet (A)
Øystein Langholm Hansen
Arbeiderpartiet (A)
Anders Ygeman
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Sjúrður Skaale
Javnaðarflokkurin (Jvfl.)
Aylin Fazelian
Socialdemokraterna (S)
Masud Gharahkhani
Arbeiderpartiet (A)
Paula Holmqvist
Socialdemokraterna (S)
Åsa Karlsson
Socialdemokraterna (S)