Vis mig:
Formandskab
Annette Lind, næstformand
Socialdemokraterne (S)
Martin Kolberg, Formand
Arbeiderpartiet (A)
Kontrolkomitéen
Ruth Mari Grung
Arbeiderpartiet (A)
Udvalget for Velfærd i Norden
Per-Arne Håkansson
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Eva Lindh
Socialdemokraterna (S)
Præsidiet
Martin Kolberg, Formand
Arbeiderpartiet (A)
Oddný Harðardóttir
Samfylkingin (S)
Gunilla Carlsson
Socialdemokraterna (S)
Udvalget for Kundskab og Kultur i Norden
Annette Lind, næstformand
Socialdemokraterne (S)
Jorodd Asphjell
Arbeiderpartiet (A)
Lars Mejern Larsson
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Valgkomitéen
Jorodd Asphjell
Arbeiderpartiet (A)
Pyry Niemi
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Udvalget for et Holdbart Norden
Ingalill Olsen
Arbeiderpartiet (A)
Emilia Töyrä
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Ungdommens Nordiske Råds præsidium
Barbara Gaardlykke Apol
Sosialistisk Ung - Færøerne (FNSU)
Udvalget for Vækst og Udvikling
Pyry Niemi
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Ruth Mari Grung
Arbeiderpartiet (A)
Stein Erik Lauvås
Det norske Arbeiderparti (A)
Styrelsen
Gunilla Carlsson
Socialdemokraterna (S)
Martin Kolberg, Formand
Arbeiderpartiet (A)
Annette Lind, næstformand
Socialdemokraterne (S)
Oddný Harðardóttir
Samfylkingin (S)
Gruppen
Per-Arne Håkansson
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Pyry Niemi
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Gunilla Carlsson
Socialdemokraterna (S)
Annette Lind, næstformand
Socialdemokraterne (S)
Jorodd Asphjell
Arbeiderpartiet (A)
Emilia Töyrä
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Lars Mejern Larsson
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Ruth Mari Grung
Arbeiderpartiet (A)
Oddný Harðardóttir
Samfylkingin (S)
Stein Erik Lauvås
Det norske Arbeiderparti (A)
Martin Kolberg, Formand
Arbeiderpartiet (A)
Ingalill Olsen
Arbeiderpartiet (A)
Eva Lindh
Socialdemokraterna (S)
Suppleanter
Aylin Fazelian
Socialdemokraterna (S)
Åsa Karlsson
Socialdemokraterna (S)
Patrik Björck
Socialdemokraterna (S)
Anders Ygeman
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Sjúrður Skaale
Javnaðarflokkurin (Jvfl.)
Logi Már Einarsson
Samfylkingin (S)
Johan Andersson
Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Tony Wikström
Ålands Socialdemokrater
Tellef Inge Mørland
Arbeiderpartiet (A)
Siri Gåsemyr Staalesen
Arbeiderpartiet (A)
Øystein Langholm Hansen
Arbeiderpartiet (A)
Paula Holmqvist
Socialdemokraterna (S)
Masud Gharahkhani
Arbeiderpartiet (A)